Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii | Deklaracja
12362
page-template-default,page,page-id-12362,page-child,parent-pageid-10617,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-2.7.1544137813,qode-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Deklaracja

Dziękujemy za zainteresowanie uczestnictwem w Izbie Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii

Aby stać się członkiem Izby prosimy o pobranie deklaracji członkowskiej w pliku PDF, a następnie jej wydrukowanie, ręczne wypełnienie danych Państwa podmiotu gospodarczego oraz odesłanie na adres Fundacja Trading Jam:

Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii
ul. Stawki 2 piętro 31
00-139 Warszawa

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@igbint.pl

W związku z dyrektywą RODO aby otrzymywać od nas informacje związane z działalnością IGBiNT, zapisz się na nasz newsletter.
Wszystkie dane (np. deklaracje członkowskie) przechowywane są w siedzibie IGBiNT.

Przypominamy, że Członkiem Izby może zostać tylko podmiot będący przedsiębiorcą, tj prowadzący działalność gospodarczą. Osoby fizyczne będą mogły przystąpić do Izby po uchwaleniu odpowiednich regulaminów przez pierwsze Walne Zgromadzenie.

Pobierz deklarację PDF

Przypominamy wszystkim Członkom Zwyczajnym Izby o obowiązku wpłaty składki członkowskiej.

Przypominamy również, iż składka opłacana jest na rok od daty rejestracji. Zalecany tytuł przelewu to "Składka członkowska za okres 27.09.2018 - 26.09.2019" (oczywiście należy wstawić datę złożenia wniosku o rejestrację na Członka Zwyczajnego).

Numer konta oraz wysokość składek można sprawdzić na stronie https://igbint.pl/izba/tabela_oplat/

Zgodnie z podjętą przez Zarząd Izby uchwałą z 10. grudnia, wszyscy Członkowie Zwykli którzy nie dopłenią tego obowiązku zostaną usunięci z listy Członków Izby z dniem 31. stycznia 2019 roku.

Zarząd IGBiNT