Komitet założycielski

Jesteś tutaj

Robert Wojciechowski

Przewodniczący

Robert Wojciechowski

Przewodniczący

Ekspert w dziedzinie strategicznego marketingu i zarządzania w różnych branżach. W swojej ponad 20 letniej karierze pracował dla czołowych firm z branż E-Commerce, Facility Management i Media. Uczestniczył w tworzeniu m.in Związku Kontroli Dystrybucji Prasy i Polskiego Badania Czytelnictwa. W 2000 roku organizował również Polskie Badania Internetu, których był Prezesem Zarządu. Od 2 lat związany zawodowo z branżą blockchain i kryptowalut. W firmie Fresh Mind ltd wpiera podmioty w strategii blockchain crowdfundingu oraz ICO. Prywatnie mocno zaangażowany społecznie w działania lokalne i na rzecz dzieci i edukacji. Ojciec trójki dzieci.

Łukasz Zgiep

Łukasz Zgiep

Doktor ekonomii Lukas S. Zgiep specjalizuje się w nowych modelach biznesowych collaborative i sharing economy oraz technologii blockchain. Łączy innowacyjne startupy z inwestorami prywatnymi oraz funduszami venture capital. Współzałożyciel m. in. ZANDS.IT - software house, Move Smart - artificial intelligence for transportation, CrowdWay.pl - equity crowdfunding, Blockchain Alliance - market education. Od ponad 10 lat związany z branżą internetową. Innovation leader w www.zgiep.com. Prywatnie miłośnik nowych technologii, podróżowania i dronów.


Piotr Bień

Piotr Bień

pasjonuje się Nowymi Technologiami od '98 roku. Zdobycie tytułu technika elektronika o specjalizacji sieci i systemy komputerowe, ugruntowało jego pasję. Rozpoznawany w środowisku jest przez pracę wykonywaną na stanowisku Binance Angel w Polsce. Ośmioletnie doświadczenie na stanowiskach "executive manager" oraz czteroletnie w "customer service" pozwala mu efektywnie zarządzać złożonymi projektami. Płynna komunikacja jest dla niego najważniejsza. Silnie wierzy, że Polacy mogą mieć ogromny wpływ na rozwój blockchain, napędzając przy tym Polską gospodarkę. Trading to jego najnowsza pasja.

Rafał Kiełbus

Rafał Kiełbus

Związany z blockchainem i kryptowalutami od 2011 roku. Pasjonat technologii blockchain i programista-samouk. Pierwsze wykopane BTC sprzedawał (i nadal tego żałuje) po 40zł, co daje mu pewną perspektywę na wygląd rynku. Od prawie pół roku związany z Polskim Akceleratorem Technologii Blockchain, gdzie jest developerem. Z wykształcenia technik-elektronik, przez ponad 15 lat pracował w serwisie samochodowym m.in jako diagnosta systemów komputerowych.Prywatnie: jedyny Bardzo Zły Moderator na forum.bitcoin.pl , student Aikido, ojciec trójki dzieci.


Inicjatywę WSPIERAJĄ

Firmy, które okazały nam wsparcie na dowolnym etapie powstawania IGBiNT.

O Izbie

Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii reprezentuje interesy branży na mocy obowiązującego prawa polskiego. Edukacja, współpraca z organami oświaty i rządowymi, kształtowanie zasad dobrych praktyk, wspieranie rozwoju gospodarczego Polski, rozstrzyganie sporów z urzędami stanowi namiastkę możliwości IGBiNT.
Jednym z najważniejszych praw Izby jest możliwość tworzenia i opiniowania ustaw dotyczących interesów jej członków i całej branży.

Dane korespondencyjne

HWW - Hewelt Wojnowski i Wspólnicy
al. Solidarności 68/121,
00-240, Warszawa

kontakt@igbint.pl

 

Newsletter

Jeżeli chcesz być z nami w kontakcie i otrzymywać ważne wiadomości z obszaru regulacji nowych technologii w Polsce oraz ostatnich działań IGBiNT, zapisz się na nasz newsletter.