Deklaracja członkowska | Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii

Deklaracja członkowska

Jesteś tutaj


Dziękujemy za zainteresowanie uczestnictwem w Izbie Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii

Aby stać się członkiem Izby prosimy o pobranie deklaracji członkowskiej w pliku PDF, a następnie jej wydrukowanie, ręczne wypełnienie danych Państwa podmiotu gospodarczego oraz odesłanie na adres Kancelarii HWW - Hewelt Wojnowski i Wspólnicy, która jest odpowiedzialna za proces rejestracji Izby:

HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k., 
ul. Aleksandra Kotsisa 2/4 lok. 30, 
03-307 Warszawa
Pobierz wzór deklaracji PDF

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@igbint.pl

W związku z dyrektywą RODO aby otrzymywać od nas informacje związane z działalnością IGBiNT, zapisz się na nasz newsletter.
Do momentu zarejestrowania Izby, wszystkie dane (np. deklaracje członkowskie) przechowuje Kancelaria HWW - Hewelt Wojnowski i Wspólnicy

Przypominamy, że Członkiem Założycielem może zostać tylko podmiot będący przedsiębiorcą, tj prowadzący działalność gospodarczą.

Inicjatywę WSPIERAJĄ

Firmy, które okazały nam wsparcie na dowolnym etapie powstawania IGBiNT.

O Izbie

Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii reprezentuje interesy branży na mocy obowiązującego prawa polskiego. Edukacja, współpraca z organami oświaty i rządowymi, kształtowanie zasad dobrych praktyk, wspieranie rozwoju gospodarczego Polski, rozstrzyganie sporów z urzędami stanowi namiastkę możliwości IGBiNT.
Jednym z najważniejszych praw Izby jest możliwość tworzenia i opiniowania ustaw dotyczących interesów jej członków i całej branży.

Dane korespondencyjne

HWW - Hewelt Wojnowski i Wspólnicy
al. Solidarności 68/121,
00-240, Warszawa

kontakt@igbint.pl

Newsletter

Jeżeli chcesz być z nami w kontakcie i otrzymywać ważne wiadomości z obszaru regulacji nowych technologii w Polsce oraz ostatnich działań IGBiNT, zapisz się na nasz newsletter.